Toto je místo, kde ožijí pohádky

I vy patříte k nadšencům, kteří touží po dobrodružství a dají se namluvit téměř na cokoli? V tom případě máme pro vás jeden tip. Bydlení v krásných a zejména netradičních domcích.

Catawba Falls je místo v Severní Karolíně, které je obklopeno nádhernou, téměř neposkvrněnou přírodou. Tato oblast je velmi vhodná pro turisty a lidi, kteří mají rádi klid a rádi si vychutnávají přírodní krásy. Kromě nádherné přírody se zde ovšem nachází ještě jedna zajímavost. Dá se zde ubytovat ve velmi zajímavých domcích, které připomínají místa, kde bývají pohádkové bytosti.

Tyto dřevěné chatky jsou k pronájmu a vejdou se do nich čtyři osoby. Nemusíte se obávat, domečky jsou vybaveny vším potřebným je zajištěn kompletní servis. Nachází se zde vstupní hala, vestavné postele, úložný prostor, uzamykatelné dveře, topení i elektřina.

Chatky se nacházejí ihned vedle řeky, takže si návštěvníci mohou užít skutečný relax v přírodě.

Můžete se i vy inspirovat těmito útulnými domky a případně si zkusit něco podobného postavit na zahradě. Pokud toužíte po chatě, ale nemáte na její postavení dostatek finančních prostředků, zkuste si postavit podobný domek a postavit jej přímo doma na zahrádku.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram