Minidem za pouhých 9500 € změní život

Miniaturní domy jsou písní budoucnosti. Šetrné. Ekonomické. A stále stylové. Pokud patříte k lidem, kteří mají už dost velkých přepychových bytů či domů a chtěli byste se uskromnit, máme pro vás jeden návrh, který vás rozhodně okouzlí.

Tento maličký a útulný domeček patří mladé architektce Macy Millerové. Macy je příkladem toho, že pokud má člověk super nápad a něco si moc přeje, tak toho i dosáhne. Mladá architektka si umínila, že si postaví dům, který bude maličký útulný a hlavně levný. Její dům stál neuvěřitelných 12 000 dolarů (9500 eur). Navzdory malé ploše, za výhodnou cenu poskytuje vše, co potřebujete pro spokojené a pohodlné bydlení.

Macy si neumí maličký domeček vynachválit. Změnil její život. Nemusí se strachovat o práci aby zaplatila nájemné nebo hypotéku. Říká, že si může mnohem více užívat života s rodinou, kterou nesmírně miluje.

Podle chytré architektky se jí podařilo vše, co si kdy umínila. Zkusila jeden experiment, který jí vyšel a je z toho neskutečně šťastná.

Experimentů se není třeba bát. Tento miniaturní dům vás okouzlí a jen potvrdí, co všichni dávno víme. „V jednoduchosti je krása.“

Nejnovější články

Další články autora