Playboy se pouští do neprobádaných vod, nafotil kampaň s plus size modelkou

Poté, co časopis Playboy na svou obálku vyfotil první transgender modelku, přichází vedení časopisu s dalším krokem, kterým chce bourat stereotypy o kráse. V nové kampani představí modelku s konfekční velikostí 44.

Prosincové vydání magazínu Playboy nabídne svým čtenářům akty modelky Molly Constable, která podle módních kritérií patří do kategorie plus size. Constable se pro Cosmopolitan vyjádřila, že při fotografování vůbec nešlo o její velikost.

„Velmi si přeji, abychom se všechny nazývali jen modelkami a mohli se věnovat jiným, důležitějším tématům. Velikost není problém, všichni děláme tu samou práci,“ prohlásila.

Decentní fotky z časopisu Playboy
Pravdou je, že modelčiny kypré a výrazně ženské tvary zachytila ​​fotografka Heather Hazzan decentně a bez potřeby je jakkoli zveličovat nebo naopak potlačovat. Fotografie kampaně jsou pořízeny v exteriérech, z větší části jsou černobílé a více na nich vyniká mladistvý vzhled modelky, než její konfekční číslo.

Molly Constable patří k modelkám, které se zobrazováním vlastní nahoty nemají problém. Na jejím Instagramovém účtu se nachází spousta fotek, na kterých svou nahotu i baculatost představuje mnohem explicitnější.

Dalo by se dokonce říci, že kampaň časopisu Playboy patří k těm decentnějším. V minulosti už modelka spolupracovala s magazíny Harper’s Bazaar UK, LOVE a časopis Vogue ji zařadil mezi 20 vycházejících hvězd modelingu, které se v roce 2017 vyplatí sledovat.

Nejnovější články

Další články autora