6 snů, které jsou na prodej!

Dům na pláži, příjemná vůně moře, kterou vám k snídani přiveje letní vánek, ležení na pláži pod slunečníkem s ledovým nápojem v ruce, romantika při západu slunce za nekonečným mořským horizontem… To vše jsou vzpomínky na letní dovolenou, kterou můžete prožívat stále . Pracovat na tom může i vaše fantazie, která sní, že takový příjemný stereotyp budete mít pořád. Vybrali jsme pro vás nejkrásnější domy v přímořských oblastech, o kterých sníte. Že sny se nedají koupit? Ale dají 🙂 Kochejte se pohledem a sněte s námi.

Ranní probuzení s vůní moře a šuměním jemného větru, který vás zchladí po horké španělské noci? Romantická večeře s výhledem na Gibraltar? Ne nesníte. I toto může být realita.

Rádi v létě grilujete? Při západu slunce se vám bude chutnat ještě lépe. Překrásný velký dům s výhledem na moře přímo z bazénu. Nevěříte? Uvěříte!

Soukromá pláž přímo za okny vašeho obývacího pokoje? Prý neskutečné? Přesvědčte se sami! K tomu nádherné luxusní bydlení. Toto můžete mít ve Slováky oblíbeném Chorvatsku.

Královské bydlení na pobřeží v soukromí… to je skutečný sen. Přidejte k tomu 3 ložnice, 2 koupelny a jeden bazén. Luxus, který může být váš. Jen 10 minut od moře.

Ostrov věčného jara a černých pláží s 340 slunečnými dny, takové je Tenerife. Chcete-li se celý rok koupat ve vlastním luxusním bazénu a probouzet se v obrovské posteli stylové ložnice s výhledem na moře – neváhejte ani vteřinu a proměňte své sny na realitu.

Slunce, pláže, teplo, moře, vášeň a luxus. To vše spojuje překrásná bílá vila v přímořské oblasti Španělska. Plně klimatizovaná a nechybí ani velký průzračný bazén, do kterého máte chuť skočit. Jak ve snu!

Nejnovější články

Další články autora